Компанія ТОВ «OMX»
cart

Зараз Ваша корзина не наповнена

cart-opened

Запрошуємо ознайомитися з товаром
та обрати все необхідне Вам

Перейти до каталогу продукції

Про сайт

Сайт ТОВ "Техніка і технології" який знаходиться за web-адресою www.t-i-t.com.ua є демостраційним, інформаційним, пізнавальним, ознайомчим і продаваючим інтернет-магазином. На сайті Ви можете знайти всю необхідну інформацію про компанію або товар. За бажанням Ви можете придбати необхідний товар.

Пропозиція для Вас

На сайті реалізовано можливість отримання пропозиції по товару, яка одночасно є офертою, комерційною пропозицією, рахунком і доповненням до публічного договору, які обліковуються по одному номеру. Для отримання даної пропозиції достатньо натиснути кнопку "Пропозиція для Вас" в карточці товару, вказати шлях отримання пропозиції, як до Вас звертатися (за бажанням) і підтвердити отримання. Пропозиція автоматично сформується з індивідуальним номером і буде відправлена за зазначеним шляхом.

Після отримання пропозиції Ви можете поділитися нею з товаришами, співробітниками, колегами натиснувши кнопку "Поділитися" в нижній частині вікна з демонстрацією пропозиції і вказавши шлях куди її відправити.

Всі пропозиції, що відправляються вказаним Вами одержувачам присвоюється індивідуальний номер пропозиції.

Оформлення замовлення

Впроваджено функціональність по повному циклу оформлення замовлення в якій враховані всі нюанси продажу товарів сільськогосподарського сектора. Для Вашої зручності, пропонується 2 способи оформлення замовлення:

  • Швидкий (ми приймемо замовлення, деталі з Вами обговоримо пізніше, час оформлення до 2 хвилин)
  • Деталізований (із заповненням документів на поставку та отримання товару, час оформлення 5-12)

Після оформлення замовлення на вказану Вами e-mail адресу автоматично будуть відправлені лист-рахунок з описом обраного товару, типовий договір, пароль-ключ до особистого кабінету і ін. 

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете замовити дзвінок спеціаліста компанії на телефон або Viber у вказаний час або скористатися функцією "Консультація он-лайн".

З усією інформацією по замовленнях, в будь-який момент, можна ознайомитися в особистому кабінеті.

 

Примітка: Продажі з сайту здійснюються виключно компаніями ТОВ "Техніка і технології" і ТОВ "Техніка і технології Всесвіту". Всі інші організації не мають ніякого відношення до сайту www.t-i-t.com.ua

Реквізити ТОВ "Техніка і технології" Реквізити ТОВ "Техніка і технології Всесвіту"

  Адреса:  25009,Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, буд. 22, кв.103

  ЄДРПОУ: 36584896

  Платіжні реквізити: р/р 26009181854 в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»; МФО 380805

  Адреса:  25028, Кіровоградская обл., м. Кропивницький, проспект Університетський, буд. 3

  ЄДРПОУ: 37530328

  Платіжні реквізити: р/р 2600711176 в ПАТ «Полтава-Банк»; МФО 331489