Компанія ТОВ «OMX»
cart

Зараз Ваша корзина не наповнена

cart-opened

Запрошуємо ознайомитися з товаром
та обрати все необхідне Вам

Перейти до каталогу продукції

Публічна оферта

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

1. ПРЕАМБУЛА

1.1. Шановний користувач сайту www.omx.ua, звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення символу «Галочка» означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами використання сайту www.omx.ua, а також є акцептом з Вашої сторони даної публічної оферти. Проставлення символу «Галочка», а також використання в будь-якому вигляді сайту www.omx.ua (в тому числі, але не обмежуючись здійсненням замовлень Вами товарів і послуг з використанням сайту www.omx.ua, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм і т.п.) є з Вашої сторони беззаперечною згодою з усіма умовами, зазначеними у даній публічній оферті і прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту www.omx.ua.

2. ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ

2.1. Сайт - web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет www.omx.ua, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

2.2. Власник Сайту - власником Сайту є Товариство з обмеженою відповідальністю «OMX» (54000, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Заводський район, вулиця Потьомкінська, будинок 17, корпус 4, код ЄДРПОУ 42076889).

2.3. Користувач (ВИ) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18 - річного віку, що володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і / або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови описані нижче.

2.4. Покупець - Користувач / або суб'єкт підприємницької діяльності (юридична особа чи фізична особа-підприємець) від імені та в інтересах якої Користувач здійснив покупку на Сайті.

2.5. Адміністрація сайту - адміністрацією Сайту є Товариство з обмеженою відповідальністю «OMX» (54000, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Заводський район, вулиця Потьомкінська, будинок 17, корпус 4, код ЄДРПОУ 42076889).

2.6. Угода - дана публічна оферта, включаючи всі її умови.

2.7. Продавець - юридична особа, яка розміщує на Сайті інформацію про товари і / або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, і т.п.), що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

2.8. Товар - товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

2.9. Замовлення - звернення Користувача через Сайт і / або за допомогою дзвінка на телефону лінію до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

2.10. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

2.11. Перевізник - транспортна, поштова, експедиторська, кур'єрська організація.

2.12. Одержувач - особа, зазначена Платником в формі замовлення в якості особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

2.13. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.

2.14. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.

3. ПРЕДМЕТ І УМОВИ ДОГОВОРУ

3.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайтом, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

3.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається таким, що беззастережно і безумовно приймає (акцептує) умови цієї Угоди. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті і / або проставлення символу «Галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття умов цієї Угоди (відповідно до положень чинного Цивільного кодексу України та ст. ст. 641 та 642 Цивільного кодексу України).

3.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцем.

3.4. Інформація про товар, що відображається на Сайті є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на Сайті. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.

3.5. Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем. Приймаючи умови договору, Користувач підтверджує свою право- і дієздатність, приймає на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання Сайту і укладення даного договору.

3.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і / або здійснити замовлення через Колл Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

3.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

3.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і / або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

3.9. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та / або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

3.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем і / або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень щодо інформації про товар, наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і формах оплати, статус та / або зміни статусу замовлення і т.п., відправлених Продавцем і / або адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms- повідомлень, повідомлень в додатку Viber, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

3.11. Доставка товару здійснюється Перевізником на умовах зазначених Користувачем у Замовлені. Якщо в населеному пункті не має представництва Перевізника або представництва Продавця, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населений пункт, в якому є представництво Продавця або Перевізника. Доставка придбаного Користувачем товару здійснюється за рахунок Продавця або на інших умовах погоджених між Сторонами. Адреси відділень Перевізника можливо дізнатися з офіційних web-сайтів Перевізників в мережі інтернет. Зі списком адрес представництв Продавця можливо дізнатися з на Сайті.

Користувач погоджується з тим, що вартість товарів / послуг Продавця, розміщених на Сайті, може змінюватися без попереднього повідомлення.

3.12. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товарно-транспортна накладна і т.д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (акт прийому-передачі і т.д.) і у випадку виявлення проблем на місці пред'явити претензії Перевізнику. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника.

3.13. При прийнятті (акцептування) оферти Продавця Користувач надає згоду про отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставленя ​​підпису на документах, що підтверджують прийняття товару та / або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

4.1. Будучи Користувачем Сайту, Користувач гарантує не робити будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

4.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися до Адміністрації Сайту.

4.3. Користувач надає свою згоду на використання і обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

4.4. Приймаючи умови цієї Угоди, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

4.5. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі.

4.6. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках, фінансових установах і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії банків, фінансових установ і платіжних систем.

4.7. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

4.8. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення Перевізником, а також за збереження Товару під час доставки.

4.9. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони сплачені).

4.10. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і / або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірно вказаною адресою або видачу товару неналежному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення цієї Угоди.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Користувач має право призначити Одержувачем товару, що купується, третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

5.2. Всі можливі суперечки і протиріччя, що виникають між Сторонами відповідно до цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем знаходження Власника Сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію цієї Угоди в решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при реєстрації.

5.3. Всі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) www.omx.ua належать Власнику Сайту.

5.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація Сайту та / або Продавець буде направляти на електронну адресу Користувачіа листи і / або повідомлення, в тому числі, рекламного характеру. Разом з цим, Адміністрація Сайту зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувача третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

5.5. Вказуючи номер мобільного телефону в Особистому кабінеті, Користувач автоматично погоджується отримувати SMS-повідомлення, повідомлення в додатку Viber від Адміністрації Сайту, в тому числі рекламного характеру. При виникненні наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до Адміністрації Сайту.

5.6. Користувачеві забороняється розміщувати контент, заборонений чинним законодавством та / або такий, що суперечить морально-етичним нормам прийнятим в суспільстві.

5.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації Сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення відносин в сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних Перевізникам, іншим третім особам (без обмеження), на розсуд Адміністрації сайту, для належного виконання зобов'язання, що виникають в результаті використання Сайту Користувачем і укладення даного договору. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на Сайті.

5.8. Користувач підтверджує, що ознайомлений і згоден з умовами цієї Угоди в цілому та щодо окремих її частин.