Зараз Ваша корзина не наповнена
Ваша територія
Ваша територія на сайті
Консультаційний центр
(067) 628 2525 (050) 394 3324 (063) 352 7876
Відповімо на Ваші питання
Телефонуйте!
Код товару: ТЗ-1,2
Ціну уточнюйте
Широкий асортимент додатково встановлюваного тракторного обладнання відкриває широкі можливості для сучасного господарства. Дозволяючи оснащувати необхідними робочими органами наявний трактор. Дозволяючи якісно, швидко і недорого виконувати необхідні роботи. Дозволяючи обходитися без дорогої спеціалізованої техніки. Знижуючи виробничі витрати і ефективно розподіляючи зекономлені кошти. Асортимент, пропонований сучасному агробізнесу, розрахований на повноцінне технічне супроводження всього виробничого процесу. Здатний працювати в будь-яких економічних і виробничих умовах. Здатний забезпечити необхідним інструментом і малий і великий агробізнес. Захват для тюків ТЗ-1,2 - конструктивно-технічна розробка українського підприємства. Застосовується в рамках заходів по заготівлі кормів. Розрахований на навантаження, розвантаження і переміщення на невеликі відстані упакованого кормового матеріалу. Розрахований на роботу з рулонами сіна і соломи. Для виконання робіт підключається до тракторної техніки різних країн виробництва.
Захват для тюків ТЗ-1,2 - конструктивно просте і практичне пристосування. Додатково встановлюваний на тракторну техніку робочий орган. Дозволяє залучати трактор до виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Дозволяє переміщати вантажі на невеликі відстані. Встановлюється на фронтальний навісний навантажувальний механізм. Підключається до гідравлічної системи трактора. Що дозволяє управляти робочим процесом безпосередньо з тракторної кабіни.
Захват для тюків ТЗ-1,2 - простий в монтажі і демонтажі. Не потребує складного, дорогого обслуговування. Характеризується великим конструктивним ресурсом, що гарантує інтенсивну експлуатацію протягом багатьох років. Застосування агрегату дозволяє швидко і точно переміщати тюки пресованого сіна і соломи. Розрахунковий діаметр переміщуваного вантажу - 1200 мм. Високопрактичне пристосування, економічно вигідна покупка для сучасного сільськогосподарського бізнесу.
Захват для тюків ТЗ-1,2 - технічно проста, надійна і високопрактична розробка. Економічно вигідне придбання для агрогосподарства, що виконує кормозаготівельні роботи. Може ефективно застосовуватися тваринницькими господарствами. Для розвантаження, навантаження, транспортування упакованої кормової маси.
Захват для тюків ТЗ-1,2 - додатково встановлюваний робочий орган. Дозволяє спеціалізувати тракторну техніку під умови робіт, які необхідно виконати. Застосування знімних робочих органів значно розширює функціональні можливості тракторів. Дозволяє обходитися логічним мінімумом застосовуваної техніки. Дозволяє економити ресурси, час і кошти. Дозволяє більш раціонально розподіляти зекономлені ресурси.
Технічний опис:
• найменування - захват для тюків;
• модель - ТЗ-1,2;
• виробництво - Україна;
• виробник - ТОВ «Завод Кобзаренка»;
• робочий захват - 1200 мм.
Захват для тюків ТЗ-1,2 - простий, недорогий в купівлі та експлуатації, знімний механізм. Дозволяє розширити можливості наявної тракторної техніки. Кращі умови покупки агрегату пропонує ТОВ "ОМХ" (оемікс). Великий вибір, низькі ціни, кваліфіковане обслуговування та консультації. ТОВ "ОМХ" (оемікс) - запорука успішності та ефективності вашого бізнесу.
Виробник
Країна виробник
Марка
Робоча ширина, см
ТОВ «Завод Кобзаренка»;
Україна
ТЗ-1,2
120
Знайшли помилку на сторінці товару? Будемо вдячні, якщо повідомите нам.
0 відгуків
Приєднуйтесь до дружної спільноти OMX в соціальних мережах
Підписуйтесь та першими дізнавайтесь про акції, новини та спецпропозиції від OMX.