Компанія ТОВ «OMX»
cart

Зараз Ваша корзина не наповнена

cart-opened

Запрошуємо ознайомитися з товаром
та обрати все необхідне Вам

Перейти до каталогу продукції

Звернення до відвідувачів

Шановні Партнери, Друзі, Гості !

 Звернення стосовно захисту персональних даних.

На виконання Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2011 року та інших законодавчих актів в сфері захисту персональних даних:

1. Повідомляємо Вас, що ТОВ «OMX» не збирає і не обробляє персональних даних, що становлять особливий ризик для прав і свобод суб’єктів (крім окремих випадків дозволених законодавством), а саме про:

- расове, етнічне та національне походження;
- політичні, релігійні або світоглядні переконання;
- членство в політичних партіях та/або організаціях, професійних спілках, релігійних організаціях чи в громадських організаціях світоглядної спрямованості;
- стан здоров’я;
- статеве життя;
- біометричні дані;
- генетичні дані;
- притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності;
- застосування щодо особи заходів в рамках досудового розслідування;
- вжиття щодо особи заходів, передбачених Законом України «Про оперативно-розшукову діяльність»;
- вчинення щодо особи тих чи інших видів насильства;
- місцеперебування та/або шляхи пересування особи.

Просимо Вас вищезгадану інформацію не надавати, а у разі надання вважаємо, що Ви попереджені і дали погодження на обробку такої інформації, а ми повідомляємо, що не несемо ніякої відповідальності за обробку інформації, яку ми не просили нам надавати.

 

2. Для осіб, що надали свої персональні дані або для осіб, дані по яких були взяті з інших джерел в шлях, що не суперечить законодавству України ТОВ «OMX» повідомляє, що:

власником і розпорядником (з правами передбаченими законодавством України) Бази даних Перелік підприємств та інших суб’єктів України (надалі - База даних) є Товариство з обмеженою відповідальністю «OMX» (надалі – OMX) і зібрані OMX Ваші персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, місце (адреса) проживання (реєстрації), паспортні дані, дані посвідчення водія, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), номер стаціонарного та/або мобільного телефону, адреса електронної пошти, стать, тощо) будуть включені до Бази даних. Та будуть оброблятися (збиратися, зберігатися, оброблятися) обмеженим колом осіб, що визначені в наказі по підприємству (уточнити можна у дирекції, контакти приведені нижче). Будь-яка обробка Ваших персональних даних в Базі даних здійснюватиметься у відповідності до вимог чинного законодавства України та відповідно до наданої Вами згоди на обробку персональних даних. Ваші персональні дані збираються з метою надання Вам інформації, пов’язаної з нашою сферою діяльності будь-якими засобами та ведення документації у разі співпраці. Ваші персональні дані на підставі та з можливою метою дозволеною законодавством передаються виключно розпорядникам та третім особам, визначеним згідно з умовами наданої Вами згоди на обробку персональних даних та/або законодавством України. Дані обробляються і зберігаються постійно і власникам даних окремо буде повідомлятися про можливі зміни термінів зберігання. Відзивати згоду на обробку даних можна у відповідності до положень законів про захист персональних даних. Права власників персональних даних визначаються ст..8 Закону «Про захист персональних даних».

В зв’язку з складнощами з обміну документів, впровадження законів, що дозволяють законність електронних документів та інших чинників, а також у разі ненадходження заперечень, вважаємо, що після прочитання цього звернення отримана згода на обробку персональних даних, яка прирівняна до письмової, якщо нами отримано такі дані та розпочалася їх обробка.


3. Враховуючи, що при відвідуванні чи зверненні до наших структурних підрозділів, у Вас з нашими співробітниками відбувається обмін певною інформацією, вважаємо за доцільне з метою швидшого і гарантованішого виконання ряду законів України, вважати, що між:

- ТОВ «OMX» і Вами
- Нашим співробітником і Вами
- Нашим співробітником і Вашим підприємством

УКЛАДЕНО ПУБЛІЧНІ ДОГОВІРИ в усній формі на безоплатне консультування співробітниками ТОВ «OMX» в сфері діяльності ТОВ «OMX» (без розголошення інформації, що має статус комерційної таємниці), що дає нам з Вами беззаперечне право на обробку персональних даних з врахуванням того, що фактично відбувся правочин.


З усіх питань пропозицій, згоди щодо обробки персональних даних у Базі даних, незгоди з якихось питань Ви можете звертатися до дирекції письмово за адресою: 54000, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Заводський район, вулиця Потьомкінська, будинок 17, корпус 4,  за телефоном +38 067 511 00 20 або на office@omx.ua . Дякуємо!

 

З повагою,
ТОВ «OMX»